top of page

Strzyżenie i trymowanie psa: Warszawa i okolice

 

Doggy Dog Space podchodzi na poważnie co do kwestii psich fryzur. W moim salonie pielęgnacji psów nie ma jednego utartego schematu - jednej metody, według której wykonuję strzyżenie psów. Wręcz przeciwnie - do każdego czworonożnego Klienta (i jego właściciela) podchodzę indywidualnie - poszukuję takich sposobów na strzyżenie, które podkreślą psią urodę i zapewnią mu właściwy komfort.

 

Równie ważne, gdy chodzi o trymowanie psa i jego strzyżenie, jest odpowiednio indywidualne podejście psiego fryzjera. Nie każdy zwierzak z chęcią poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym. Ja jednak uwielbiam czworonogi i doskonale wiem, jak radzić sobie z ich kapryśną naturą. Przekonaj się o tym i Ty!

 

Jakie usługi wykonuje salon Doggy Dog Space?

 

Gdy chodzi o strzyżenie i trymowanie, nie ma żadnych ograniczeń. Zajmuję się zarówno malutkimi pieskami, jak i tymi naprawdę dużymi - troszcząc się o stworzenie modnego obcięcia. Ale to nie wszystko. Możesz również liczyć na profesjonalne wsparcie, jeżeli chodzi o porady codziennej pielęgnacji. Salon w swojej ofercie posiada również psie kąpiele, obcinanie pazurów, rozczesywanie sierści i czyszczenie uszu.

 

Możesz mi zaufać. Doświadczenie i absolutna miłość do naszych czworonożnych przyjaciół to najlepsza gwarancja, że zajmę się Twoim pupilem od A do Z, w przyjaznej i bezstresowej atmosferze.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź mój psi salon w mieście Warszawa lub zadzwoń, by zarezerwować wizytę. Zapraszam do współpracy!

strzyżenie psów warszawa

Profesjonalne strzyżenie psów

Twój pies stał się zbyt kudłaty? Zależy Ci na profesjonalnej pielęgnacji jego sierści w komfortowych warunkach? Jeśli tak, Doggy Dog Space to miejsce właśnie dla niego.

 

Mój salon psiej urody powstał z miłości do psów - zwłaszcza tych kudłatych, z których sierścią można wyczyniać prawdziwe cuda. Nie wierzysz? Strzyżenie psów powierz więc w moje ręce  -doświadczonej groomerki - ekspertki od trymowania sierści czworonogów. Efekt? Nie tylko piękna psia “fryzura”, ale i zadbana sierść pupila  - łatwiejsza do rozczesywania na co dzień.

bottom of page