top of page

Mycie psów w profesjonalnym salonie groomerskim w Warszawie

Kąpiele psów - istotny etap pielęgnacji

Lśniąca i zadbana sierść psa to zasługa prawidłowej pielęgnacji, dzięki której włos będzie odżywiony i sprężysty. Podczas zabawy i codziennych spacerów, futro może się zabrudzić i posklejać, a wtedy konieczna jest kąpiel psa. Jest to szczególnie ważne w przypadku ras z długim włosiem, gdyż utrzymanie sierści w czystości ma duże znaczenie dla ich wyglądu oraz samopoczucia.

Mycie psów to istotna czynność, która wpływa nie tylko na ogólny wygląd, kondycję sierści czy włosa, ale również ma duże znaczenie dla zdrowia pupila. Regularne zabiegi pielęgnacyjne, w tym mycie psów, trymowanie czy strzyżenie to doskonała okazja, by dokładnie sprawdzić stan skóry. Mycie psów może bowiem ujawnić m.in. zmiany skórne, rany czy obecność pasożytów, dzięki czemu właściciel w porę może zastosować leczenie.

 

Warto zauważyć, że kąpiele psów nie zawsze przebiegają po myśli opiekunów i należy mieć na uwadze, że nie wszystkie czworonogi to lubią. Trzeba więc wiedzieć, w jaki sposób postępować z pupilem, aby nie narazić go na niepotrzebny stres i sprawić, że kąpiel psa przebiegnie szybko i bezproblemowo.

kąpiele psów warszawa

Kąpiele psów – Warszawa

Właściciele psów nie zawsze są w stanie samodzielnie poradzić sobie z jego wykąpaniem. Zestresowane zwierzę może się wyrywać, a nawet stać się agresywne, dlatego kąpiel psa w domowych warunkach jest często niemożliwa. W tym przypadku warto skorzystać z pomocy doświadczonej osoby, która dysponuje odpowiednimi narzędziami oraz zna specjalne techniki kąpieli psów.

Prowadząc salon groomerski, posiadam przystosowane zaplecze do kąpieli psów, dlatego jestem w stanie zadbać o kompleksową pielęgnację sierści nawet wymagających ras. Oprócz tego mam odpowiednie podejście do zwierząt, dzięki czemu Twój pupil nie będzie narażony na stres i zrelaksuje się podczas wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych.

Kąpiel psa – Praga Południe

Swoją pracę z zakresu mycia psów wykonuję w nowocześnie wyposażonym salonie groomerskim. Posiadam specjalnie przystosowane zaplecze do kąpieli psów oraz stanowisko do przeprowadzania dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Powierzając mi swojego pupila, możesz mieć pewność, że zostanie on otoczony najlepszą opieką i wyjdzie z salonu w pełni zrelaksowany. Oferując kąpiele psów, zapewniam:

·         najlepsze kosmetyki pielęgnacyjne dostosowane do konkretnego typu sierści,

·         nowocześnie wyposażone stanowisko do kąpieli psa, które gwarantuje jego komfort i bezpieczeństwo,

·         odpowiednie podejście do zwierzaka, dlatego jestem w stanie poradzić sobie nawet z psami o trudnym charakterze,

·         dodatkowe zabiegi pielęgnacyjne, które stanowią uzupełnienie kąpieli psów.

Oferuję kąpiele psów wszystkich ras. Oprócz tego zajmę się strzyżeniem psów, aby Twój pupil wyszedł z salonu zadbany i wypielęgnowany. Poinstruuję Cię również, w jaki sposób codzienne dbać o zwierzaka, aby jego sierść była lśniąca i zachowała się w dobrej kondycji. Mój salon znajduje się w Warszawie na terenie dzielnicy Praga Południe. Zapraszam do skorzystania z moich usług.

bottom of page